Strona Główna · Historia Klubu · Galeria Zdjęć · Partnerzy · Artykuły · Kontakt · Forum · Linki
Zegar
Nawigacja.
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
PARTNERZY
tekst zastępczy
REDOM CUP 2018
REDOM CUP 2018

W dniu 16 czerwca 2018 roku na kompleksie sportowym ORLIK w Goszczynie odbył się czwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Firmy REDOM. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn piłkarskich z powiatu grójeckiego. Zawody uroczyście rozpoczął Wójt Gminy Goszczyn Pan Sławomir Słabuszewski i właściciel Firmy REDOM Pan Grzegorz Przybysz. Po przywitaniu wszystkich uczestników, pod bacznym okiem sędziego, rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. Końcowa kolejność wyglądała następująco:

1. Ekipa z trzepaka
2. BUDOWLANKA
3. Odwróć tabelę będziemy na czele
4. REDOM
5. UKS Goszczyn


Pogoda w tym dniu dopisała jak również doping ze strony wiernych kibiców, a grill nad którym bacznie czuwali Ryszard Kulawiak, Piotr Zasiewski i Krzysztof Przybysz był „palce lizać” 
Za zdobyte miejsca wszystkie drużyny otrzymały puchary, za miejsca na podium każdy zawodnik został uhonorowany medalem oraz statuetkę dla najlepszego zawodnika odebrał Dawid Krawczak z drużyny Ekipa z trzepaka, a dla najlepszego bramkarza – Michał Celiński też z zespołu Ekipa z trzepaka. Laureatom nagrody wręczali Prezesi Firmy REDOM Państwo Mariola i Grzegorz Przybysz. Sędzia w ramach podziękowania otrzymał pamiątkowy puchar.
REDOM CUP 2018 już za nami, a podziękowania należą się wszystkim kto się przyczynił do tego turnieju za świetną organizację i wspaniałą zabawę. Gratulacje dla wszystkich piłkarzy, oraz podziękowania za zaangażowanie, waleczność i godne reprezentowanie barw swoich zespołów.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
AddThis
Share |
Filmik Goszczyn na sportowo
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jesteśmy również

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie