Strona Główna · Historia Klubu · Galeria Zdjęć · Partnerzy · Artykuły · Kontakt · Forum · Linki
Zegar
Nawigacja.
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
PARTNERZY
tekst zastępczy
Artykuły: Nasi Sponsorzy
ARMEX
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo - Handlowe ARM-ex Andrzej Mruk Spółka Jawna ma ponad 25 letnią tradycję. Jego twórcą i właścicielem jest Andrzej Mruk.

Bank Spółdzielczy w Piasecznie
Bank Spółdzielczy w Piasecznie to: 1) bank i 2) spółdzielnia. Z punktu widzenia wykonywanych czynności bankowych polegających głównie na gromadzeniu depozytów, dokonywaniu rozliczeń pieniężnych i kredytowaniu, piaseczyński Bank Spółdzielczy jest jednym z wielu banków, zaliczanych w polskim systemie bankowym do banków komercyjnych.

COMPO
Dział COMPO Consumer oferuje kompletny zestaw produktów dla miłośników roślin i ogrodnictwa

FERRERO POLSKA
Ferrero Polska powstało w 1992 roku. Był to pierwszy krok właściciela firmy Pana Michele Ferrero w kierunku rozwoju firmy w krajach tzw. Europy Wschodniej. Zgodnie z tradycją był to krok dokładnie przemyślany i odważny.

Gmina Goszczyn
Patrząc na dzisiejszy Goszczyn - trudno dopatrzyć się dawniejszej świetności miasta. Dziś osada rolnicza, leżąca w powiecie grójeckim, oddalona od Warszawy o ok. 60 km.

KERMA
Firma PHU KERMA powstała w sierpniu 1992 r. w rejonie sadowniczo ogrodniczym pod Grójcem w centralnej Polsce od początku proponując swoim klientom obsługę transportową.

MAX
Firma powstała w 1991 roku. Od tego czasu zajmujemy się exportem owoców i warzyw do Rosji, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowenii, Czech, Słowacji, Bośni i Harcegowiny, a także Szwecji Finlandii i Norwegii.

ORION
Firma Orion jest jednym z liderów polskiego rynku tytoni do palenia gilz i akcesoriów. Od 2002 roku czynnie uczestniczymy w budowie tego rynku odnosząc wiele sukcesów w kraju i za granicą. W 2004 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o papierosy.

REDOM
AddThis
Share |
Filmik Goszczyn na sportowo
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jesteśmy również

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie